Szkolenie okresowe BHP online

Szkolenie okresowe BHP online
Szkolenie okresowe BHP online
1 vote, 9.00 avg. rating (83% score)

Szkolenie okresowe BHP online (5)Szkolenie on line – oszczędność czasu i pieniędzy
Dla pracodawcy szkolenie okresowe pracowników w ramach bhp może być problemem: trzeba zebrać podwładnych w jednym miejscu i czasie i wyłączyć ich na co najmniej kilka godzin, aby zadość uczynić wymogom prawa pracy. A jeśli praca jest akordowa i zmianowa, sprawa się komplikuje.
W takiej sytuacji z pomocne może być szkolenie okresowe bhp online. Firmy szkoleniowe oferują różne moduły, od spisanych wykładów po filmy instruktażowe.
Od pracodawcy zależy, jak zorganizuje dostęp do takiego szkolenia; jeśli pracownicy na co dzień obsługują komputer, wystarczy podać link do strony z informacją o obowiązkowym zalogowaniu i spełnieniu wymogów zawartych na stronie. Często znajduje się licznik aktywnego czasu, na podstawie którego można stwierdzić, czy pracownik wywiązał się z obowiązku. Jeśli pracownicy nie posługują się komputerem i mają utrudniony dostęp do niego, wówczas wystarczy informatyk, który uruchomi program, a pracownicy go obejrzą.
Po przeszkoleniu grupy firma wystawia pracodawcy certyfikat. Takie rozwiązanie w dobie komputeryzacji może oszczędzić cenny czas firmy.

Pozostałe artykuły o szkole i edukacji:

About